AROSHA
Ļoti efektīva limfodrenāžas programma, kas īpaši izstrādāta tūskas celulīta problēmu risināšanai. Sastāvdaļu kombinācija darbojas sinerģijā, lai novērstu primāros celulīta cēloņus, piemēram, asinsvadu paplašināšanos un sastrēgumu un starpšūnu šķidrumu organismā.
DETOXY (dziļa ķermeņa attīrīšana un skābekļa padeve)
Profesionālas terapijas ķermeņa attīrīšana un ādas skābekļa ādas mikrocirkulāciju un piesātina audus. leteicams kā pirmais posms klienta sagatavošanai turpmākajām AROSHA procedūrām. To var izmantot ari kä vienreizēju detoksikācijas un skābekļa piesātināšana procedūru. piesātināšana, paredzēta efektīvai detoksikācijai. Procedūra visam ķermenim, kas noloba epidermu, stimulē. Veic tikai vienu reizi visa kursa laikā.
NIO DRAIN+ (intensīvā drenāža)
Inovatīvā drenāžas terapija, kas atjauno līdzsvaru un atjauno ādas barjeru. Procedūra stimulē mikrocirkulāciju un atbalsta limfātisko sistēmu, lai izvadītu toksīnus un lieko šķidrumu, kas ir atbildīgi par ūdens aizturi, tūsku un taukaino celulitu. NIOCONTROL™ tehnoloģija paātrina aktivo sastāvdaļu iekļūšanu ādā, lai panāktu maksimālu efektu.
LIPOFIT KOMPLEKTS (vēdera mazināšanai)Programma ar lipolitisku efektu, intensīvi mazina apjomu, paredzēta problemātiskai ķermeņa daļai, tādai kā vēders. Pateicoties koncentrātiem, kas satur īpašu molekulāro sintēzi, kas darbojas ātri un ir vērsti uz adipocitiem, aktivizējot to vielmaiņu, tas ļauj efektivi modelēt un samazināt vēdera taukus.
FIBROCEL+ (fibrozais celulīts)
Procedūra, kas izstrādāta, lai novērstu ādas nepilnības, ko izraisa progresējoša celulita stadija. Preparātu sastāvā esošā augstā kolagenāzes koncentrācija selektivi šķel amorfo kolagēnu ap tauku šūnām, veicinot šķiedru mezgliņu degradāciju un "apelsīna miziņas" mazināšanos. Tas satur kofeinu, L-karnitinu, fosfodilholinu, kas veicina adipocitu samazināšanos un novērš jaunu tauku šūnu veidošanos.
OEDEMACEL KIT
Procedūra tūskas celulīta problēmu risināšanai un liekā šķidruma izvadīšanai.
FIRMING KIT (nostiprinoša procedūra)
AROSHA programma silueta veidošanai. Unikāls komplekss, kas aktivizē šūnu reģenerāciju un kolagēna šķiedru sintēzi. Pēc procedūras āda kļūst tonizēta un elastīga, mitrināta un gluda. Tas arī palīdz cīņā pret strijām.
ADIPOCEL KIT (intensīva lipolītiskā ķermeņa veidošanas procedūra)
AROSHA pārsēju ietīšana šķiedru celulīta problēmu risināšanai. Tam ir arī spēcīgs "tauku dedzināšanas" efekts. Palīdz samazināt lokālos tauku nogulsnes, stimulē šūnu vielmaiņu, uzlabo mikrocirkulāciju un limfas plūsmu.