ENDOSPHERE + AROSHA
Kombinētās ķermeņa kopšanas procedūras - Endosphere + Arosha pārsēji un kosmētika. Itālijas uzņēmums "Arosha" ir labi pazīstams profesionāliem kosmetologiem. Tas piedāvā plašu sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļu klāstu, tostarp skrubjus, krēmus, eļļas utt.
Īpašu vietu ir pelnījusi šī zīmola bandāžas ietīšana, kas palīdz koriģēt figūru un uzlabo ādas stāvokli.

Arosha Bandage Wrap procedūra ietver ar unikālu krēmu piesūcinātu pārsēju uzlikšanu ķermenim, kas atkarībā no komponentiem sniedz nepieciešamo iedarbību uz ķermeni.
Visas sastāvdaļas ir pilnīgi dabīgas, gēla pildviela labi iesūcas ādas virsmā un intensīvi mitrina to. Pēc pārsēja noņemšanas uz ķermeņa tiek uzklāts barojošs krēms, kas ļauj fiksēt efektu.

AROSHA mono bandāžas piedāvājam kompleksā ar endosfēras terapiju.

PROCEDŪRAS APRAKSTS:
30min bandažas, kuras piesūcinātas ar aktīvajām vielām (tievēšana, anticelulīta, limfodrenažas - pret tūsku, ādas tonusam un elastībai). Kamēr bandāžas iedarbojas, veiksim relaksējošu roku, galvas vai sejas masāžu.
Pēc bandāžu ietīšanas (30 min) tiek veikta endosfēras terapija, ar kuras palīdzību visas aktīvas vielas iestrādājam vēl dziļāk ādā un "izdzenājam" pa ķermeni. Noslēgumā ķermenis tiek ieziests ar AROSHA krēmu atbilsoši ādas vai ķermeņa problēmai.