KAKLA UN GALVAS MASĀŽA
Kakla masāža uzlabo asinsriti galvā, novērš miega traucējumus un uzlabo miega kvalitāti. Kakla masāža kopā ar galvas masāžu var novērst vai mazināt arī migrēnu.
Emocionāls un fizisks stress, pārslodze darbā vai mācībās nereti rada traucējumus galvas smadzeņu darbībā. Rodas reiboņi, sāpes, koncentrēšanās spēju zudums, dažādas emocionālas un psiholoģiskas problēmas, tostarp miega traucējumi.

Galvas masāža ir terapijas metode, kas bija pazīstama jau senajās civilizācijās pirms mūsu ēras. Galvas āda tiek maigi masēta ar pirkstiem, masāžu veicot pa konkrētām līnijām un punktiem.

Galvas masāžai ir arī nomierinošs efekts, tā novērš bezmiegu, satraukumu un stresu. Līdztekus samazinās muskuļu saspringums un sāpes kakla – plecu rajonā.

Uzlabojoties asins cirkulācijai smadzenēs, uzlabojas koncentrēšanās, pazūd galvassāpes un citi traucējumi.Sprandas masāža likvidē nogurumu, veicina darbaspēju atjaunošanos un patīkami uzmundrina.

Kakla masāža tiek pielietota arī gadījumos, ja ir džinkstoņa ausīs, galvassāpes, sāpes plecu daļā un pat pie sāpēm rokās. Masāža palīdzēs atbrīvoties savilktajiem un stīvajiem muskuļiem, uzlabosies asins cirkulācija, atjaunosies darbaspējas un būs jūtams spēku pieplūdums.
PRICE LIST