LIPOLĪTISKĀS INJEKCIJAS
Mūsdienu plastiskā ķirurģija var piedāvāt efektīvas sejas liftinga metodes. Tomēr dažas metodes var būt ļoti traumatiskas. Mūsdienās kosmetoloģijā lipolītiski mezoterapijas preparāti iegūst arvien lielāku popularitāti. To pamatā ir dabiskas sastāvdaļas, un ķermenis tos labi pieņem. Lipolītiskie līdzekļi tiek ievadīti zem ādas, neradot ievainojumus.
Veidojot tauku slāņus, kurus nevar noņemt, izmantojot diētas vai fiziskus vingrinājumus, speciālisti iesaka lietot lipolītisko līdzekļu injekcijas. Procedūra ir noderīga arī tad, ja jums ir celulīts vai vaļīga āda. Pamats lipolītisko līdzekļu injekciju izmantošanai sejā ir šādas norādes:
- otrā zoda klātbūtne;
- sejas formas zaudēšana;
- lieko tauku daudzums vaigos;
- deguna formas defekts;
- tauku nogulsnes uz sejas acu zonā.

LIPOLITISKĀ DARBĪBA

Lipoterapijas zāļu papildu komponenti palīdzēs nostiprināt lipolītisko efektu. Viņi spēj uzturēt sasniegto stāvokli un ar limfas un asiņu palīdzību no ķermeņa izvadīt taukskābes. Injekciju kurss ar lipolītiskiem līdzekļiem var palīdzēt zaudēt svaru par dažiem centimetriem problemātiskajās vietās, kuras skāra zāles.

PROCEDŪRA TIEK VEIDOTA PĒC ŠĀDAS SHĒMAS:

1) Pirmkārt, problemātiskās vietas āda tiek pakļauta dezinfekcijai. Tad viņi sāk injicēt lipolītiskus līdzekļus, izmantojot īpašas plānas adatas. Injekciju dziļums tiek noteikts katram klientam individuāli saskaņā ar to, kurai sejas daļai nepieciešama korekcija.
2) Lai iznīcinātu tauku šūnas, jāievada nātrija deoksiholāts..
3) Katra sesija ilgst apmēram 20 minūtes.

KONTRINDIKĀCIJAS:

- nepanesība pret zāļu sastāvdaļām;
- tendence uz alerģiskām reakcijām;
- grūtniecība un zīdīšana (laktācijas periods);
- aknu slimība
- varikozas vēnas;
- slikta asins sarecēšana;
- nieru slimība
- epilepsija;
- ādas slimības;
- endokrīnās sistēmas nelīdzsvarotība;
- CVS (sirds un asinsvadu sistēmas) slimības;
- onkoloģiskās slimības;
- infekcijas;
- autoimūnas slimības;
- nervu slimības.
PRICE LIST