VISPĀRĒJĀ KLASISKĀ MASĀŽA
Klasiskā masāža Ir viens no senākajiem masāžu veidiem, kura mērķis ir uzlabot asinsriti, limfas plūsmu, likvidēt dažādas muskuļu sāpes, izkustināt pasīvos muskuļus un palielināt to spēku, uzlabot locītavu un tur esošo saišu apgādi ar asinīm, nostiprināt imūnsistēmu, stimulēt sviedru un tauku dziedzeru darbību, uzlabot ādas stāvokli, ātri noņemt nogurumu, stresu, atjaunot darbaspējas un radīt labu pašsajūtu.
Mazkustīgā dzīvesveida dēļ muguras muskulis mums ir parasti vājš, bet tādēļ, ka strādājam pie datora, tad kakla un plecu zonas muskuļi saspringst. Klasiskā masāža atslābina pēc darba dienas saspringušos muskuļus, nostiprina organisma kopīgo sistēmu, uzlabo asinsriti, paaugstina tonusu, nosti[rina locītavas, atbrīvo nom dažādām sāpēm.

Masāža var iedarboties gan tonizējoši, gan relaksējoši - atkarībā no izpildījuma un pielietotajām masāžas eļļām.

Pēc procedūras jūs jutīsiet mundruma pieplūdumu, laimi, labu noskaņojumu, gliuži kā nupat būtu atgriezušies no atvaļinājuma. Bet pēc masāžas kursa Jūsu fiziskais un garīgais stāvoklis uzlabosies uz ilgu laiku.

Masāžai praktiski nav kontrindikāciju, bet plaša metodiku un paņēmienu spektra izmantošanas dēļ tā ir universāli piemērojama.
PRICE LIST